Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Zapala i gaśnie ....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Zapala i gaśnie ....

    a ja myślałem, że to tylko stare auta tka miały. mając jeszcze fiata 125p wracałem zimą z nart i podczas normalnej jazdy, co prawda był siarczysty mróz, usłyszałem huk. tylna szyba rozsypała się w drobny mak. nastąpiło to krótko po włączeniu ogrzewania tylnej szyby...
    Zapraszam na masaż, więcej info na stronie www.masazwwarszawie.wordpress.com

  • #2
    [O1] Zapala i gaśnie ....

    witam mam taki problem z samochodem ... Skoda Octavia 1.8 20v 98'
    przekręcam kluczyk w stacyjce .... zapalają sie ładnie kontrolki .... następnie wszystkie gasna prócz akumulatora .... wiec przystępuje do zapłonu. Zapalam auto wchodzi lekko na obroty i gaśnie .... i tak caly czas .... a druga sprawa byłem u lokalnego elektromechanika (skromny warsztat) podłączył mi auto pod kompa i co najlepsze jego komputer nie może połączyć się z samochodem !! oczywiście łączył sie przy włączonej stacyjce .... POMOCY !!!
    PolskaJazda.pl

    Komentarz


    • #3
      Alarm masz wyłączony?
      http://www.obslugaimprez.com/

      Nagłośnienie, Oświetlenie, Konferencje, Koncerty, Bankiety, Multimedia

      Komentarz


      • #4
        Od kiedy masz samochód?

        Komentarz


        • #5
          Jesli zaskakuje, prawdopodobnie bedzie immobiliser. Sprawdz wszystkie bezpieczniki, jesli chodzi o diagnoze.

          Komentarz


          • #6
            byc moze tez pecherzyk powietrza w ukladzie paliwowym sie tworzy... z tymze wtedy za 2-3 razem powinien zapalic bez problemu no i oczywiscie problem wystepuje tylko po kilkulnastu-dziesieciu godzinach stania. 1.8 20V mialy problemy wlasnie z rozszczelnionym ukladem paliwowym

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez babar
              Alarm masz wyłączony?
              nieposiada wogole alarmu tylko centralny zamek !!




              Zamieszczone przez grejan
              Od kiedy masz samochód?
              dokładnie mam samochód od 9.05.08 wtedy przyjechalem nim z niemiec




              Zamieszczone przez thommeck
              Jesli zaskakuje, prawdopodobnie bedzie immobiliser. Sprawdz wszystkie bezpieczniki, jesli chodzi o diagnoze.
              bezpieczniki musze sprawdzic ... ale mam po niemiecku instrukcje może mi ktoś zrobić skana z polskiej ?? strona 100 i 101. Immobiliser raczej nie bo usłyszałem taka wersje od znajomego że jak to by był immobiliser to by cały czas swiecila kontrolna kluczyka na desce !!




              Zamieszczone przez Cube
              byc moze tez pecherzyk powietrza w ukladzie paliwowym sie tworzy... z tymze wtedy za 2-3 razem powinien zapalic bez problemu no i oczywiscie problem wystepuje tylko po kilkulnastu-dziesieciu godzinach stania. 1.8 20V mialy problemy wlasnie z rozszczelnionym ukladem paliwowym
              gdy stało mi sie to pierwszy raz zawiozłem do mechanika myślalem ze to bedzie silnik krokowy lub przepustnica ... ale gościu przejzal cały silnik mowi że silnik IGŁA to jest elektronika !!! .....

              [ Dodano: Pią 11 Lip, 08 16:58 ]
              i co o tym myślicie ??

              [ Dodano: Sob 12 Lip, 08 01:40 ]
              niewime moze zmiana zakładu elektromechanicznego coś da co wy na to ???

              [ Dodano: Sob 12 Lip, 08 09:08 ]
              koledzy przeglądając autodatę ! znalazłem coś takiego ?


              Skoda Octavia (96-) 1,8 1996-00
              Engine code: AGN

              ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs

              a ja własnie mam tak że po uruchomieniu silnika gaśnie po sekundzie !! ....

              [ Dodano: Pon 14 Lip, 08 01:06 ]
              pomoże ktoś ?? zobaczcie screena ...
              PolskaJazda.pl

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X